Top transparent
 dsc2029
Teagi edukacyjne dla gimnazjalist%c3%93w
Technik ekonomista
Technik przemys%c5%81u mody (6)
55460136 420084385408753 5217777921904607232 n
Slider
Technik organizacji reklamy (3)
Technik mechanik samochodwy (4)

Kontakt mailowy z nauczycielem


Imię i nazwisko

Adres mailowy

Izabela Adamczewska-Wieczorek zsznr1_i.wieczorek@interia.pl
Elżbieta Barton zsznr1_e.barton@interia.pl
Anna Binas  zsznr1_a.binas@interia.pl
Katarzyna Bombrych  zsznr1_k.bombrych@interia.pl
Jarosław Cieślak  zsznr1_j.cieslak@interia.pl
Krzysztof Dominiak zsznr1_k.dominiak@interia.pl
Piotr Gałka zsznr1_p.galka@interia.pl
Agata Garzyńska zsznr1_a.garzynska@interia.pl
Daria Grzelak - Gołąb  zsznr1_d.golab@interia.pl
Małgorzata Jakś zsznr1_m.jaks@interia.pl
Aneta Majewska zsznr1_a.klimkiewicz@interia.pl
Zbigniew Kluczkowski zsznr1_z.kluczkowski@interia.pl
Sławomir Kornatka zsznr1_s.kornatka@interia.pl
Paweł Kuśmirek zsznr1_p.kusmirek@interia.pl
Marzena Lasota  zsznr1_m.lasota@interia.pl
Anna Likońska  zsznr1_a.likonska@interia.pl
Anna Łapeta  zsznr1_a.lapeta@interia.pl
Barbara Makowska  zsznr1_b.makowska@interia.pl
ks. Marcin Matynka zsznr1_m.matynka@interia.pl
Radosław Michalski  zsznr1_r.michalski@interia.pl
Karol Mielczarek zsznr1_k.mielczarek@interia.pl
Wojciech Niedźwiecki zsznr1_w.niedzwiecki@interia.pl
Beata Niełacna zsznr1_b.nielacna@interia.pl
Małgorzata Olizarowska zsznr1_m.olizarowska@interia.pl
Bogusław Pabich zsznr1_b.pabich@interia.pl
Andrzej Pikosz zsznr1_a.pikosz@interia.pl
Ewa Pohl zsznr1_e.pohl@interia.pl
Marek Prucnal  zsznr1_m.prucnal@interia.pl
Paweł Rakowski zsznr1_p.rakowski@interia.pl
Krystyna Sadowska zsznr1_k.sadowska@interia.pl
Joanna Skalska  zsznr1_j.skalska@interia.pl
Anna Sroczyńska zsznr1_a.sroczynska@interia.pl
Kamila Stolarska zsznr1_k.stolarska@interia.pl
Aleksandra Swarzyńska  zsznr1_a.swarzynska@interia.pl
Maria Szkudlarek zsznr1_m.szkudlarek@interia.pl
Sławomir Szkudlarek zsznr1_s.szkudlarek@interia.pl
Marcin Tęsiorowski  zsznr1_m.tesiorowski@interia.pl
Katarzyna Trzcińska zsznr1_k.trzcinska@interia.pl
Remigiusz Witkowski zsznr1_r.witkowski@interia.pl
Paulina Wolna  zsznr1_p.wolna@interia.pl
Barbara Kędzierska zsznr1_bb.kedzierska@interia.pl
Sylwia Ciepłucha  zsznr1_s.cieplucha@interia.pl
Jarosław Grenda  zsznr1_j.grenda@interia.pl
Kamilla Pietrzak  zsznr1_k.pietrzak@interia.pl
Gabriela Knera zsznr1_g.knera@interia.pl
Katarzyna Misiurka zsznr1_k.misiurka@interia.pl
Marek Oleksiak zsznr1_m.oleksiak@interia.pl
Barbara Podsiadła zsznr1_b.podsiadla@interia.pl
Dawid Zemlak  zsznr1_d.zemlak@interia.pl
Katarzyna Zglińska - Pertkiewicz  zsznr1_k.zglinskapertkiewicz@interia.pl
Edyta Mataśka  zsznr1_e.mataska@interia.pl
Paweł Sudomir  zsznr1_p.sudomir@interia.pl