Top transparent
Targi edukacyjne dlagimnazjalistow technik ekonomista i mechanik lotniczy
Teagi edukacyjne dla gimnazjalist%c3%93w
Technik ekonomista
Technik przemys%c5%81u mody (6)
Technik logistyk stoisko na targach
Technik mechanik lotniczy
Technik organizacji reklamy (3)
Technik mechanik samochodwy (4)

Sukcesy uczniów


Rok 2018

 

 
 • 17-10-2018 w DK „Na pięterku” w Zduńskiej Woli podsumowano powiatowe konkursy plastyczno - multimedialne: „Młody człowieku, alkohol to zły wybór” i „Nie dopalaczom i używkom”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała klasa IV Technikum organizacji reklamy. W kategorii plakatu „Nie dopalaczom i używkom” I miejsce – zajęła Faustyna Hoft z kl. IV TR. Opiekunem była p. M. Jakś
 • Październik 2018r. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła 10 miejsce w finale mistrzostw szkolnej ligi lekkoatletycznej na etapie wojewódzkim.
  III miejsce dla Roksany Kołodziejczak w pchnięciu kulą, sztafeta 4*100 z czasem 57,05 w składzie Kosecka Magdalena, Błaszczyk Justyna, Lis Justyna, Architek Natalia (według kolejności zmian) ustanowiła rekord szkoły ostatniego 10- lecia.
 • 05.10.2018r odbyły się półfinały wojewódzkie w lidze lekkoatletycznej. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła w nich II miejsce i tym samym uzyskała awans do finału wojewódzkiego.
 • We współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2018/2019 zdobyliśmy: I miejsce w grupie dziewcząt, II miejsce w grupie chłopców
 • 1, 2, i 4 miejsce w konkursie "Miasto Dwóch Herbów": 1 Patryk Koperwas (I Technikum Samochodowe), 2. Mikołaj Błaszczyński (I Technikum Mechaniczne) i 4 Piotr Kazimierczak ( I Technikum Mechaniczne)
 • biegi uliczne pod hasłem,, Cała Polska biega ''. Uczestniczyło w nich 62 dziewczęta i 29 chłopców. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa zawodniczek i zawodników (29 dziewcząt i 7 chłopców). Najlepsze wyniki: Dziewczęta: 2 m-ce Okoń Patrycja 1 aw, 4 m-ce Naumowicz Zuzanna 1 ter, 5 m-ce Grzelak Marta 2 tlr. Chłopcy: 1 m-ce Daniel Dawid 2 tso, 6 m-ce Nyks Jakub 2 tl
 • Miasto dwóch kultur. Uczniowie z klasy I SM: Patryk Koperwas, Piotr Kazimierczak, Daniel i Dawid Wągrowski i Mikołaj Błaszczyński biorą udział w półfinale konkursu
 • Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły najlepsza w województwie. Drużyna wygrała Finał Wojewódzki Licealiady, który odbył się w Pajęcznie.
 • W dniu 24.04.2018 piłkarska drużyna dziewcząt wzięła udział w finale wojewódzkich zawodów w piłce nożnej. Nasze reprezentantki w turnieju grając systemem każdy z każdym, pokonały wszystkie drużyny i zajęły I MIEJSCE osiągając wielki sukces !!! Dziewczyny awansowały do rozgrywek o Mistrzostwo Polski.
 • W Wieluniu odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę nożną dziewcząt. Nasze piłkarki zajęły 1 MIEJSCE! Zawody rozegrane były w dwóch grupach, dziewczęta znalazły się w grupie z:  I LO w Wieluniu ( wygrana 3:1), - I LO w Sieradzu ( wygrana 3:0)
 • Media interaktywne i nowe media -  finał konkursu. Do tego etapu zakwalifikowały sie 3 uczennice z klasy IV TR - Justyna Gotwald, Iza Adamczyk, Marta Urbaniak. Etap pozaszkolnym prowadzony był przez Organizatora SAN w Zduńskiej Woli w Centrum Integracji Ratusz. Spośród 19 uczestników finału III miejsce zajęła Justyna Gotwald.
 • III miejsce w etapie regionalnym ogólnopolskiego konkursu „Turbolandeskunde”. Reprezentacja szkoły to : Daria Lisowska, Natalia Malinowska (3TL) i Natalia Gajzler. (3TE).
 • Uczennice Technikum Logistycznego na podium w finale ogólnopolskiej olimpiady logistycznej. Ewelina Bednarska- zajęła II miejsce natomiast Daria Lisowska- III miejsce w finale VII edycji Olimpiady Logistycznej w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Na podium znalazło się w 6 osób – spośród nich, aż 2 osoby to uczennice naszej szkoły. To dla nich ogromny sukces, ale i prestiż dla szkoły, która kształci młodych logistyków na poziomie ogólnopolskim. W nagrody uczniowie otrzymali opłacony I rok studiów na uczelni oraz cenne upominki rzeczowe. Finał VII edycji Olimpiady Logistycznej odbył się 5 kwietnia 2018 w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Olimpiada Logistyczna składała się z trzech etapów. Pierwsze dwa odbyły się wirtualnie, na specjalnie przygotowanej w tym celu platformie www.olimpiada.logistyczna.mwsl.eu.Uczestnicy pierwszego i drugiego etapu zmierzyli się z testem a pytania zamieszczone w teście sprawdzały wiedzę kandydatów z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Finał Olimpiady wyglądał nieco inaczej, uczestnikom konkursu został przedstawiony konkretny problem logistyczny, który musieli rozwiązać, a także uzasadnić swój wybór. Konkurencja wśród uczniów była ogromna, bowiem na starcie I etapu było ich ponad 2000, w finale III-go etapu zalazło się 60 uczniów a wśród nich 6 osób z ZSZ Nr 1ze Zduńskiej Woli: Marta Kozłowska, Ewelina Bednarska oraz Maciej Mielczarek-kl. III TLR a także Natalia Malinowska, Natalia Kluziak i Daria Lisowska – kl. III TL.
 • Licealiada piłka nożna chłopców - nasza drużyna zajęła I miejsce.
 • VIII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty i Starosty Wieluńskiego. Naszą szkołę reprezentowali z j. angielskiego: Mateusz Różycki kl. II R, Marietta Barańska kl. III TLR, Marta Kozłowska III TLR oraz Kamila Janicka kl. IV TE; z języka niemieckiego: Natalia Malinowska kl. III TL oraz Daria Lisowska kl. III TL. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w ogólnej klasyfikacji. W konkursie z języka angielskiego: III miejsce – Marta Kozłowska, IV miejsce – Kamila Janicka, V miejsce – Mateusz Różycki. W konkursie z języka niemieckiego: III miejsce – Daria Lisowska, V miejsce – Natalia Malinowska.
 • Uczniowie: Szubański Rafał, Damian Ratajczyk, Damian Wójciak z technikum pojazdów samochodowych reprezentowało naszą szkołę na Olimpiadzie TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ która odbyła się na wydziale poj. sam. Politechniki Warszawskiej.
 • 25 marca 2018 zakończył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do finału zakwalifikowanych zostało 60 uczestników z całej Polski, w tym 6 uczniów z naszej szkoły: Marta Kozłowska, Ewelina Bednarska, Natalia Malinowska, Natalia Kluziak, Daria Lisowska oraz Maciej Mielczarek
 • Uczniowie z klas: IV, III, II (7 osób) wzięli udział w eliminacjach szkolnych "ELEKTRON". Konkurs jest organizowany przez Politechnikę Wrocławską. Najlepszy wynik w szkole uzyskał: Kamil Frącala IV TSM, Patrycja Knera III TSM W dni 20.12.2017 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Sitkowej Dziewcząt. Uczennice z naszej szkoły w grupie zajęły II miejsce.
 • W dni 20.12.2017 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Sitkowej Dziewcząt. Uczennice z naszej szkoły w grupie zajęły II miejsce.
 • Konkurs plastyczno-multimedialny: „Młody człowieku, alkohol to zły wybór”: II miejsce - Izabela Adamczyk, III miejsce - Monika Jonczyk
 • Konkurs „NIE dopalaczom i używkom” : III miejsce - Patrycja Wlazło

 

Rok 2017
 • 17 listopada 2017 r Wojewoda łódzki Zbigniew Rau wręczył 230 dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, wśród laureatów była uczennica klasy III TLR Marietta Letycja Barańska. Uroczystość odbyła się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
 • Udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych, szkoła ma już dwie drużyny: "NOTOS" Szymon Sawczuk,"CZARNE ŚMIGŁO" Maciej Gąsiorowski oraz Mateusz Krata
 • I miejsce w Licealiadzie w piłce ręcznej dziewczyn, w powiecie zduńskowolskim 2017/2018
 • Ola Łabędzka (2TLR), Szymon Sawczuk (3SM), p. J.Cieślak zajęli II miejsce w Zawodach Strzeleckich z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej o puchar Prezydenta Zduńskiej Woli w kategorii Szkół Ponadpodstawowych.
 • 4 października 2017 odbył się w Sieradzu półfinał licealiady w lidze lekkoatletycznej, na której reprezentantki naszej szkoły zajęły drużynowo 4 miejsce. Dziewczęta startujące w sztafecie 4x100 m. pobiły rekord naszej szkoły na przestrzeni 10 lat. W sztafecie startowały: Wiktoria Dziedzic, Marta Kulczyńska, Wiktoria Jakubowska i Natalia Architek.
 • Pierwsze miejsce w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych - Szymon Sawczuk
 • Patrycja Wlazło zajęła II miejsce w konkursie plastyczno – multimedialnym.
 • Zespół reprezentujący naszą szkołę w Półfinałach Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w składzie - Tomasz Kozłowicz, Mateusz Grzelak i Dawid Majda, zajął I miejsce.
 • 9 lutego 2017 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Chłopców w Tenisie Stołowym. Nasza drużyna zajęła V miejsce.
 • Oliwia Kazimierczak z kl. 1 TLR otrzymała dyplom uznania "za wykonanie znakomitej pracy" w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza". Gratulacje!
 • II i III miejsce uczniów w Licealiadzie w piłce koszkowej na szczeblu powiatu.
 • Finał wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym.
 • Oliwia Kazimierczak z kl. 1 TLR otrzymała dyplom uznania.
 • Patrycja Marciniak z kl. II TE zajęła I miejsce spośród reprezentujących szkołę uczennic w IX Kontrdyktandzie – konkursie, w którym role ucznia i nauczyciela zostały zamienione.

 

Rok 2016

 

 • Izabela Adamczyk z kl. 2 TLR wzięła udział w XX Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych. Za swoja fotografię zatytułowaną „Inwazja samotności ”zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!
 • Michał Szubański z kl. 3 cw zajął pierwsze miejsce w odbywającym się w Wieluniu VI Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego. Michał brał udział w kategorii Język Angielski dla Szkół Zawodowych.  Serdecznie gratulujemy!
 • Klaudia Jaworska z klasy 1TLR zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym "Chrzest Polski 966" zorganizowanym przez muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Stowarzyszenie "Chrobry" oraz I LO w Piotrkowie Trybunalskim, z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski.
 • Karol Wal z kl. 1 aw zajął I miejsce w zorganizowanym w Tarnowie XI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w kategorii grafika i prezentacje oraz III miejsce w turnieju strzeleckim zorganizowanym podczas uroczystości podsumowującej Konkurs.
 • Michalak, Dominik Michalak, Anna Graczyk i Patrycja Urbaniak - kl. 3 TH wzięli udział w 2 etapie Czwartego Łódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach zorganizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych przy współudziale Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Patryk Bilski znalazł się wśród pierwszej 19-stki uczniów woj. łódzkiego wyróżnionych dodatkowymi nagrodami. Gratulacje!
 • 11 marca odbył się etap szkolny III Konkursu Wiedzy o Mieście Zduńska Wola. Do zmagań przystąpiło 20 uczniów z klas: I TE, I TLR, II TEO i III TE. Najlepsze wyniki w konkursie osiagnęli: Justyna Kosakowicz - I TLR, Jakub Mróz - III TE, Klaudia Bartosz - I TLR. Gratulujemy!

 

Rok 2015

 

 • Adam Piekielny z .kl. 2 TMS został wyróżniony przez Łódzką Państwową Inspekcję Pracy za projekt plastyczny, który wykonał na konkurs "Kultura bezpieczeństwa" ogłoszony przez Cewntralny Instytut ochrony Pracy. Plakat Adama został umieszczony w kalendarzu BHP na rok 2016. Serdecznie gratulujemy!
 • Dominik Michalak z kl. 3 TH po raz drugi został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 13 listopada w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Dominikowi serdecznie gratulujemy!
 • Adam Rzeźniczak z kl. IV TM zajął I miejsce w konkursie „Wiedza o krwiodawstwie”. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy o honorowym oddawaniu krwi w szkołach ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.
 • Karol Wal z Gimnazjum dla Dorosłych zajął II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej.
 • Karolina Mataśka z kl. IV HO została laureatką konkursu ortograficznego, który polegał na wychwyceniu błędów ortograficznych w przygotowanym tekście.
 • Justyna Jonczyk, Dominik Michalak i Tomasz Bilski, jako laureaci etapu szkolnego, uczestniczyli w etapie wojewódzkim konkursu w Łodzi 16 marca 2015 roku. Uczniowie zajęli siódme miejsce w regionie.

 

Rok 2014

 

 • Dominik  Michalak z kl. 2 THR  został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Stypendium takie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem - średnia ocen minimum 4,75, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznawane jest jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!
 • Monika Machela, Paweł Ignaczak i Kacper Kobiera zajęli pierwsze miejsce w konkursie na prezentację multimedialną „Śladami bohaterów Westerplatte”. Konkurs ogłoszony został przez Gimnazjum nr 9 im. mjra H. Sucharskiego w Kielcach w związku z organizowanym przez tęże szkołę XXXI Sympozjum Szkół Westerplatte. Gratulujemy!
 • Julita Michalak została wyróżniona w konkursie literacko-dziennikarskim "Moja i Twoja Ojczyzna".  Wyróżnienie przyznano za reportaż „Aby patriotyzm brzmiał normalnie.” Praca powstała na podstawie rozmowy przeprowadzonej z Tomaszem Polkowskim, dyrektorem Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.
 • Jakub Kędzierski zajął I miejsce za prezentację multimedianą "Straż pomaga, włókiennictwo wspomaga". Prezentacja była przygotowana na konkurs zorganizowany podczs XIV Ogólnopolskiego Seminarium Studenckiego Textil 2014. Gratulujemy!
 • Maja Kaczmarek zajęła II miejsce w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki im. Janusza Chechlińskiego w Łodzi.
 • Arkadiusz Michalak zajął IIImiejsce w Konkursie Wiedzy Ekonomiczno-Finansowej zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki im. Janusza Chechlińskiego w Łodzi.

 

Rok 2013

 

 • Dominika Polak, Angelika Garbarczyk, Martyna Glapa i Martyna Król wzięły udział w eliminacjach okręgowych VI Edycji Olimpiady Innowacji Technicznych w kategorii „pomoc dydaktyczna”. Dominika Polak zajęła II miejsce za pracę „Formalne ubiory męskie i damskie”. Angelika Garbarczyk zajęła ex aequo III miejsce za pracę „Rodzaje gorsetów we współczesnej modzie”. Martyna Glapa i Martyna Król zajęły exequo III miejsce za pracę „Ewolucja ubioru w ciągu wieków”. Powyższe prace zostały zakwalifikowane do eliminacji ogólnopolskich. Gratulujemy!
 • Arkadiusz Michalak, Radosław Stupski, Karol Jabłoński i Kamil Nowiński wzięli udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej, ukończyli kurs e-learningowy i zadali egzamin on-line. Uczniowie nadal inwestują wirtualne pieniądze na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nagrodą za uzyskanie najwyższej stopy zwrotu z wirtualnych inwestycji są cenne nagrody rzeczowe. Zespołem uczniów opiekuje się nauczyciel zawodowych przedmiotów ekonomicznych – Radosław Michalski.
 • SIGG to największy ogólnopolski projekt edukacyjny poświęcony inwestowaniu, skierowany do młodzieży ponadgimnazjalnej. Jego podstawą była zainicjowana przez Giełdę Papierów Wartościowych - Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG). Począwszy od 8. edycji, grę giełdową uzupełnił rozbudowany multimedialny kurs edukacyjny dotyczący inwestowania i zasad działania rynku kapitałowego. Szkolna Internetowa Gra Giełdowa uczy młodych ludzi inwestowania na giełdzie, analizowania sytuacji na rynkach, podejmowania decyzji i pracy w grupie. Dzięki dostępowi do giełdowego systemu transakcyjnego, zespoły uczestniczące w Grze mogą zainwestować wirtualne 100 000 zł w akcje spółek notowanych na warszawskim parkiecie. Do ich dyspozycji jest również tzw. krótka sprzedaż, czyli strategia, która pozwala zarabiać również na spadkach kursów.
 • Adrian Żak, Rafał Kornacki i Arkadiusz Michalak zakwalifikowali się do zawodów okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbyły się w Katowicach. Opiekunem grupy był nauczyciel ekonomicznych przedmiotów zawodowych – Radosław Michalak. Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce. Celem projektu jest rozbudzenie i wzmocnienie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, rozwijanie zdolności analitycznego myślenia, umiejętności negocjacji i współdziałania w zespole oraz lepsze przygotowanie młodzieży do wyzwań współczesnego świata.
 • Dominika Polak z kl. 3 TO zajęła II miejsce w kategorii "Plakat" podczas XIII Ogólnopolskiego Seminarium Studenckiego "Textil 2013". Seminarium organizowane jest przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ w ramach corocznego Festiwalu Techniki, Nauki i Sztuki. Kierowane jest do uczniów szkół średnich o profilu włókienniczym. Gratulujemy!
 • Arkadiusz Michalak z kl. 3 TH został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Stypendium takie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, średnia ocen minimum 4,75, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznawane jest jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!

 

Rok 2012

 

 • Dominika Polak z kl. II TO i Angelika Piszczek z kl. IV TO –  zostały finalistkami V edycji Olimpiady Innowacji Technicznych organizowanej przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. Gratulujemy!
 • 9 maja 2012 r. Damian Krysiak z kl. 3 BW zajął jedno z trzech pierwszych równorzędnych miejsc prezentując swoje umiejętności gry na gitarze na Wojewódzkim Festiwalu Młodzieży Łódzkiej Komendy OHP. Damian będzie reprezentował Łódzką Komendę OHP na II Festiwalu Kultury Młodzieży w Puławach. Gratulujemy!
 • 23 kwietnia 2012 r. Dominika Polak zajęła III miejsce w kategorii „Prezentacja multimedialna” w XII Ogólnopolskim Seminarium Studenckim TEXTIL 2012 – „Moda – twórcze spojrzenie ucznia” Gratulujemy!
 • 24 kwietnia 2012 r. W dniu 24.04.2012 r. w Zduńskiej Woli Łódzka Wojewódzka Komenda OHP w Łodzi przeprowadziła wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Sprawny w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych. W I części konkursu zorganizowanej w siedzibie Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli uczestnicy rozwiązywali test składający się z 27 pytań, które obejmowały część techniczną mechaniki pojazdowej z elementami bhp w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.  Po sprawdzeniu i ocenie testów uczestnicy mogli dowiedzieć się, jakie błędy popełnili w trakcie rozwiązywania części pisemnej. W części praktycznej, która odbyła się w Autoryzowanej Stacji Obsługi „Autoweber” Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli pod okiem mistrzów zawodu Michała Murawy i Pawła Ładziaka na przygotowanych stanowiskach młodzież wykonywała czynności demontażu i montażu części składowych samochodu. Wszyscy na bieżąco mieli możliwość śledzenia przebiegu praktycznej części konkursu obserwując współpracę, pracowitość i rzetelność swoich kolegów. Ocenę całości konkursu dokonało Jury, które bardzo wysoko oceniło poziom wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności uczestników. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie Mateusz Gołębiowski i Przemysław Pokora.  Zdobywcy pierwszego miejsca z Hufca Pracy w Zduńskiej Woli reprezentować będą ŁWK OHP w finałach ogólnopolskich IX edycji konkursu „Sprawny w zawodzie – 2012”. Życzymy powodzenia.
 • 27 marca 2012 r. Radosław Stupski z kl. II TE zajął III miejsce w IV edycji "Konkursu jednego wiersza" zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zduńskiej Woli za utwór „Piosenka”. Zgłoszone do konkursu wiersze oceniali poeci – Tadeusz Zawadowski i Roman Tomaszewski oraz Eugenia Mizera – kierownik filii BP w Zduńskiej Woli i Barbara Michalska – nauczycielka języka polskiego. Gościem specjalnym uroczystości była poetka Barbara Tyszkiewicz, która czytała swoje wiersze. Gratulujemy!
 • 24 stycznia 2012 r. Paulina Szewczyk z kl. II TE została Mistrzynią ortografii w konkursie zorganizowanym przez zduńskowolskie Towarzystwo Kultury Języka. W "Kontrdyktandzie" role ucznia i nauczyciela zostały zamienione. Tym razem błędy, w specjalnie przygotowanych tekstach, poprawiali uczniowie. Mimo, iż przy sprawdzaniu dyktand można było korzystać ze słowników ortograficznych, to wychwycenie wszystkich pomyłek nie było łatwe. Tym bardziej gratulujemy Paulinie.

 

Rok 2011

 

 • Paulina Bośkiewicz zdobyła tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii Niemieckiej w I Ogólnopolskim Dyktandzie Języka Niemieckiego Das Deutsch Diktat w etapie szkolnym. Następnie wzięła udział w etapie regionalnym i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się 9-10 kwietnia 2011 r. Życzymy Paulinie dalszych sukcesów.
 • Aleksandra Bednarska z kl. III TEa, jako jedna z 8 najzdolniejszych uczniów z powiatu zduńskowolskiego, odebrała dzisiaj gratulacje od władz miasta z okazji przyznania jej Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Życzymy Oli wielu dalszych sukcesów.

 

Rok 2010

 

 • I miejsce w Eliminacjach Powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego startowało 6 zespołów. Nasza drużyna pod opieką p. Małgorzaty Cieślak zajęła I miejsce.
 • I miejsce W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce. Gratulujemy!
 • Aleksandra Subczyńska zajęła III miejsce w konkursie "Szkolne debiuty w świecie mody". Konkurs miał miejsce na X Ogólnopolskim Seminarium Studenckim "TEXTIL 2010" w Łodzi 22 kwietnia 2010 r. Gratulujemy!
 • Ewa Wawszczak - uczennica z pasją!

 

Rok 2009

 

 • 21 kwietnia 2009 r. IX Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2009 zorganizowane przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. II miejsce w konkursie na najlepszą pracę prezentowaną w formie ekspozycji modelowej zajęła Katarzyna Lewandowska. III miejsce w konkursie na najlepszą pracę prezentowaną w formie plakatu zajęła Aleksandra Subczyńska, IV miejsce w konkursie na najlepszą pracę prezentowaną w formie ekspozycji modelowej zajęły: Anna Zysk i Bogusława Frize.