Top transparent
Teagi edukacyjne dla gimnazjalist%c3%93w
Technik mechanik lotniczy
Technik przemys%c5%81u mody (6)
Targi edukacyjne dlagimnazjalistow technik ekonomista i mechanik lotniczy
Technik ekonomista
Technik logistyk stoisko na targach
Technik organizacji reklamy (3)
Technik mechanik samochodwy (4)

Kontakt


Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte

ul. Żeromskiego 10

98 – 220 Zduńska Wola

tel/fax (043) 823 30 61

Szkoła sekretariat – zsznr1zdwola@interia.pl

 

Sekretariat szkoły czynny w godzinach: 730 - 1530

Sekretariat uczniowski czynny w godzinach: 900 - 1300

 

 

 


 
  1. Małgorzata Cieślak – zsznr1_m.cieslak@interia.pl – dyrektor ZSZ nr 1
  2. Edyta Mataśka – zsznr1_e.mataska@interia.pl – z-ca dyrektora ZSZ nr 1
  3. Paweł Sudomir – zsznr1_p.sudomir@interia.pl – z-ca dyrektora ZSZ nr 1
  4. Anna Pokora – zsznr1_a.pokora@interia.pl – główna księgowa ZSZ nr
  5. Sławomir Siwik – zsznr1_s.siwik@interia.pl – kierownik gospodarczy
  6. Ewa Kubiak – zsznr1_e.kubiak@interia.pl – specjalista ds. uczniów
  7. Wiesława Dawidziak – zsznr1_w.dawidziak@interia.pl – specjalista ds. BHP