Top transparent
149145455 246280867033373 1983471636998939611 n
20191128 083037 hdr
79386378 2578199195550867 5839825160735031296 o
70375084 2377830072254448 562103703130079232 n
20191108 111648 hdr
 dsc2029
Teagi edukacyjne dla gimnazjalist%c3%93w
55460136 420084385408753 5217777921904607232 n
Technik organizacji reklamy (3)
Technik mechanik samochodwy (4)

ZAGRANICZNE PRAKTYKI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+


 

LISTA GŁÓWNA
UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

 

LP.

Imię

Nazwisko

Klasa

1.

Dominika

Perlińska

3TL

2.

Klaudia

Pardel

3TL

3.

Oliwia

Bartosik

3TL

4.

Bartłomiej

Hebel

3TL

5.

Dominika

Raduch

3TL

6.

Wiktor

Tosik

3TL

7.

Bartosz

Gronowicz

2TLg

8.

Arkadiusz

Kwiatkowski

2TLg

9.

Konrad

Witaszczyk

2TLg

10.

Dorian

Dębowski

2TLp

11.

Paweł

Gołda

2TLp

12.

Amelia

Kluszczyńska

2TLp

13.

Monika

Kukieła

2TLp

14.

Daniel

Kuźnik

2TLp

15.

Oskar

Szymczak

2TLp

16.

Miłosz

Wawrzyniak

2TLp

17.

Martyna

Wierzbowska

2TLp

18.

Martyna

Wolska

2TLp

19.

Igor

Kowalski

2TLp

20.

Wiktor

Pikorski

2TLp

21.

Zuzanna

Kusiak

3TR

22.

Anna

Sowińska

3TR

23.

Kinga

Fryś

3TR

24.

Agnieszka

Sagan

3TR

25.

Marcel

Wlazło

3TR

26.

Klaudia

Krystofiak

2TRg

27.

Patrycja

Janiak

2TRg

28.

Julia

Andrzejewska

2TRg

29.

Oliwia

Kupis

2TRg

30.

Emilia

Maciaszczyk

2TRg

31.

Wiktoria

Bednarek

2TRg

32.

Igor

Bilant

2TRp

33.

Angelika

Kajdana

2TRp

34.

Maciej

Leśniewicz

2TRp

35.

Natalia

Parchociuk

2TRp

36.

Oliwia

Piekarczyk

2TRp

37.

Iga

Rakowska

2TRp

38.

Patrycja

Stępińska

2TRp

39.

Julita

Taborowska

2TRp

40.

Jakub

Turkowski

2TRp

41.

Beata

Karpińska

3TE

42.

Anna

Korczak

3TE

43.

Patrycja

Omyła

3TE

44.

Justyna

Bracik

3TE

45.

Aleksandra

Staniucha

3TE

46.

Paulina

Marczewska

2TEg

47.

Michalina

Soboska

2TEg

48.

Wiktor

Sobczyński

2TEg

49.

Kinga

Kempniak

2TEg

50.

Roksana

Gabrych

2TEp

51.

Kesja

Kapituła

2TSg

52.

Filip

Tworek

2TSg

53.

Kacper

Masłowski

2TSg

54.

Kacper

Majchrzak

2TSp

55.

Marek

Leśniewski

2TSp

56.

Michał

Niezgodzki

2TSp

57.

Szymon

Ładziak

2TSp

58.

Łukasz

Banasiak

2TSp

59.

Patryk

Kluska

2TSp

60.

Jarosław

Wrzesiński

2TSp

 

 

 

 

LISTA REZERWOWA
UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

 

 

 

LP.

Imię

Nazwisko

Klasa

1.

Jakub

Cypryński

2TLp

2.

Marta

Sowińska

2TLp

3.

Julia

Ochman

2TLp

4.

Natalia

Krotowska

3TL

5.

Natalia

Niewiadomska

2TLp

6.

Martyna

Cepowska

2TLp

7.

Wiktor

Augustyniak

2TLp

8.

Filip

Franiak

2TLp

9.

Julia

Ciesielska

2TRg

10.

Wiktoria

Trućko

2TRp

11.

Oliwia

Borodijuk

2TRg

12.

Natalia

Jędrzejczak

2TRp

13.

Julia

Kukielińska

2TEg

14.

Justyna

Błaszczyk

3TE

15.

Liliana

Chudowska

2TEp

16.

Natalia

Olejnik

3TE

17.

Krzysztof

Kociołek

2TSg

18.

Paulina

Brejt

3TS

19.

Bartosz

Barczyński

2TSg

20.

Wiktor

Karpiuk

3TS

21.

Jakub

Milczarek

3TS

22.

Patryk

Kaczmarek

3TS