Wizyta studyjna w firmie Gatta
W ramach działań związanych z doradztwem zawodowym uczniowie klas I TLM, I bw i II TLS naszej szkoły wraz z B.Makowską, A.Binas i K.Bombrych odwiedzili firmę Gatta – jednego z największych producentów wyrobów odzieżowych w Polsce.
Podczas wizyty młodzież zwiedziła hale produkcyjne oraz magazyny, poznając organizację pracy nowoczesnego przedsiębiorstwa. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z całym procesem produkcyjnym – od przygotowania surowców, przez poszczególne etapy produkcji, aż po magazynowanie i wysyłkę gotowych produktów.
Wyjazd był doskonałą okazją do poznania różnych stanowisk pracy oraz wymagań stawianych pracownikom w branży produkcyjnej. Dzięki temu uczniowie mogli lepiej zrozumieć, jak wygląda codzienna praca w dużym zakładzie oraz jakie możliwości rozwoju zawodowego oferują współczesne przedsiębiorstwa.
Wizyta wzbudziła duże zainteresowanie uczestników i dostarczyła wielu cennych informacji. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę praktyczną.
Serdecznie dziękujemy firmie Gatta za życzliwe przyjęcie, poświęcony czas oraz możliwość poznania funkcjonowania przedsiębiorstwa od środka.