im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte

ul. Żeromskiego 10

98 - 220 Zduńska Wola

tel/fax (043) 823 30 61

Szkoła sekretariat - zsznr1zdwola@interia.pl

  1. Małgorzata Cieślak – zsznr1_m.cieslak@interia.pl – dyrektor ZSZ nr 1 
  2. Edyta Mataśka – zsznr1_e.mataska@interia.pl – z-ca dyrektora ZSZ nr 1
  3. Paweł Sudomir – zsznr1_p.sudomir@interia.pl – z-ca dyrektora ZSZ nr 1 
  4. Anna Pokora – zsznr1_a.pokora@interia.pl – główna księgowa ZSZ nr 
  5. Sławomir Siwik – zsznr1_s.siwik@interia.pl – kierownik gospodarczy
  6. Ewa Kubiak – zsznr1_e.kubiak@interia.pl – specjalista ds. uczniów
  7. Wiesława Dawidziak – zsznr1_w.dawidziak@interia.pl – specjalista ds. BHP 
  8. Elżbieta Rychlik -  elirychlik@gmail.com - administrator strony